fbpx

Apie įmonę

Kalėdų medis – tai nedidelis, tačiau ambicingas projektas, prisidedantis prie kiekvienos šeimos didžiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Stengdamiesi sukurti jaukias Kalėdas, atsižvelgiame į kiekvieno žmogaus norus, bandome išpildyti jų svajones, patenkinti lūkesčius, jaučiame pagarbą žmonėms, nuoširdžiai besistengiantiems sukurti jaukias Kalėdas.

Padedame įsigyti savąjį Kalėdų medį, kuris simbolizuotų kiekvienos šeimos dvasią, vertybes ir tradicijas, kas kiekvienam yra svarbu. Mes stengiamės prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, teikti garantijas ir siekti pasitikėjimo bei kliento lojalumo.

Pagrindinis mūsų produktas yra – kalėdinės eglutės, kurios yra ypatingos savo dydžiu, atvežtos iš Danijos, Olandijos, Lenkijos. Kiekviena iš jų yra kruopščiai atrinkta, pagal asmeninius klientų poreikius bei norus.

Mūsų misija

Mūsų komandos nariai stengiasi, kad eglutės būtų kokybiškos, gražios bei pritraukiančios kliento akįPrisitaikydami prie kliento poreikių mes siekiame pasitikėjimo bei lojalumo.

Pagrindinis įmonės tikslas, kad klientai neabejotų dėl kokybės ir nedvėjodami pasiimtų būtent tą eglę, kuri atspindėtų jų šeimos šventės laukimą, nuotaiką, tikėjimą ir vertybes. 

Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.