fbpx

Didysis kėnis

120.00349.00

Tikima, jog kėniai saugo namus nuo neigiamos energijos įnešdami jaukumo ir dvasingumo jausmą.

Išvalyti

Kėnis – vienas populiariausių kalėdinių medžių Europoje, pasižymintis tankiais, sodriai žaliais spygliais, kurie yra minkšti ir nepavojingi mažiesiems. Jis patrauklus savo taisyklinga, patrauklia forma, ilgaamžiškumu, ištvermingumu, savo švelniais ir nebyrančiais spygliais, o visų svarbiausia savitos kokybės. Be to pakelia ženklius temperatūros svyravimus.

Simetriška  išvaizda, vešlios bei stiprios šakos užtikrina, jog šis medis gali tapti puiki Jūsų namų puošmena.

Nuotraukoje pavaizduotas stovas į pardavimo kainą neįeina.

Aukštis

300 – 350 cm, 350 – 400 cm, 400 – 450 cm, 450 – 500 cm


Priežiūra

1. Po medžio pirkimo negalima iškart nešti jo į namus. Kelias dienas reikia palaikyti verandoje ar garaže (t.y. vietoje, kur temperatūra keliais laipsniais mažesnė nei namuose), kad medis priprastų prie kitos aplinkos sąlygų ir tik tada galima nešti kėnį į patalpą.
2. Nelaikyti prie radiatoriaus ar kitų šilumos skleidėjų, vietą rinktis namuose tokią, kurioje nebūtų pernelyg karšta ir sausa.
3. Nepamiršti gausiai ir nuolat drėkinti, galima net ir purkšti vandenį ant kėnio šakų, tai yra būtina, norint ilgesnį laiką džiaugtis jo šviežumu, gyvumu.
4. Rekomenduojame nupjauti 3-5 cm medžio koto, nes, nupjovus dalį koto, kėnis lengviau pasisavins vandenį.
5. Žiemą, sausio mėnesį, po visų švenčių svarbu pasirūpinti medžio utilizavimu, tai ypač išnešti jį į tam skirtas vietas arba pasinaudoti mūsų įmonės medelių išvežimo paslauga.

Produkto kodas: didysis-kenis Kategorija:

Jums taip pat gali patikti…

Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.