fbpx

Lietuviška eglutė vazone

40.00

Yra pripažinta, kad eglutės eterinis aliejus suteikia raminantį efektą, kuris padeda organizmui atsipalaiduoti ir ramiai miegoti.

Išvalyti

Lietuviška eglutė vazone yra žinoma kaip  tradicinis Kalėdų medis, pasižymintis aukščiausia kokybe ir unikaliu, visiems nuo vaikystės pažįstamu, tradiciniu kvapu.  Medžio stiprios šakos leidžia jį papuošti sunkiais papuošalais. Kadangi medelis turi pilną šaknų sistemą, jis puikiai tinka tiek sodinimui, tiek papuošimui Kalėdų metu namuose bei kieme.

Tai Lietuvoje išaugintos, rūpestingai atrinktos,  ypatingo grožio eglutės, kurios suteiks šventinę, kalėdinę nuotaiką kiekvienuose namuose.

Aukštis

175 – 200 cm


Priežiūra

1. Nelaikyti prie radiatoriaus, ar kitų šilumos skleidėjų, vietą rinktis namuose tokia, kurioje nebūtų pernelyg karšta ir sausa.
2. Temperatūra stipriai įtakoja eglutės integracijai, tad 3 dienas turite eglutę pripratinti palaipsniui, 5 laipsniai, 10-15 laipsnių ir tik tada galima nešti eglutę į namų vidų.
3. Nepamiršti gausiai ir nuolat drėkinti, galima net ir purkšti vandenį ant eglutės šakų, tai yra būtina, norint ilgesnį laiką džiaugtis eglutės šviežumu, gyvumu.
4. Eglutę grąžindami į sodą, temperatūros pokyčius pakartokite atvirkštine tvarka.
5. Galite persodinti į didesnį vazoną ar tiesiog į dirvožemį, tačiau nepamirškite pasirūpinti tinkamai subalansuotą spygliuočių augimui žeme bei apkloti vazoną šakomis.
6. Sodinti balandžio mėnesį, kai išėjęs įšalas.

•Dėl eglutės prigijimo po šventinio laikotarpio garantijų neteikiame;
•Į kainą įskaičiuotas plastmasinis vazonas su žemėmis;
•Eglutės aukštis matuojamas (be vazono) nuo jos augimo linijos vazone iki viršutinės šakos pabaigos.

Produkto kodas: lietuviska-eglute-vazone Kategorija:
Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.