fbpx

Lietuviška formuota kirsta eglutė

18.0024.50

Užsakymai priimami nuo gruodžio 10d.

Eglutės eterinis aliejus suteikia raminantį efektą, kuris padeda organizmui atsipalaiduoti ir ramiai miegoti.

 

Išvalyti

Lietuviška formuota kirsta eglutė – tradicinis Kalėdų medis. Pasižymintis aukščiausia kokybe, savo unikalu kvapu bei taisyklinga forma. Spyglių spalva svyruoja nuo vidutiniškai iki tamsiai žalsvos, šiek tiek duria liečiant, tačiau medžio stiprios šakos leidžia jį papuošti sunkiais papuošalais.
Būtina žinoti tai, kad eglutė nemėgsta pernelyg didelės šilumos, kuo šilčiau patalpoje – tuo greičiau eglutė numes spyglius.

Medžių aukštis matuojamas nuo kamieno pradžios iki medžio viršutinės šakos pabaigos. Kadangi medžiai yra tikri, todėl dėl natūralios kaitos galima dydžių paklaida 10-15 cm;

Mūsų medžiai parduodami jau supakuoti tinkle, todėl įsigyjant jį mūsų prekybos vietoje nekils transportavimo problemų;

Atkreipkite dėmesį, jog šiam medžiui reikalingas stovas, kuriuo reikia pasirūpinti iš anksto.

Nuotraukoje pavaizduotas stovas į pardavimo kainą neįeina.

Aukštis

125 – 150 cm, 175 – 200 cm, 200 – 250 cm


Priežiūra

1. Nelaikyti prie radiatoriaus, ar kitų šilumos skleidėjų, vietą rinktis namuose tokią, kurioje nebūtų pernelyg karšta ir sausa.
2. Temperatūra stipriai įtakoja eglutės integracijai, tad 3 dienas turite eglutę pripratinti palaipsniui, 5 laipsniai, 10-15 laipsnių ir tik tada galima nešti eglutę į namų vidų.
3. Nepamiršti gausiai ir nuolat drėkinti, galima net ir purkšti vandenį ant eglutės šakų, tai yra būtina, norint ilgesnį laiką džiaugtis eglutės šviežumu, gyvumu.
4. Rekomenduojame nupjauti 3-5 cm eglutės koto, nes nupjovus dalį koto eglutė lengviau pasisavins vandenį.
5. Po švenčių svarbu pasirūpinti medžio utilizavimu, tai ypač išnešti į tam skirtas vietas eglutėms arba pasinaudoti mūsų įmonės eglučių išvežimo paslauga.

Produkto kodas: lietuviskos-kirstos-eglutes Kategorija:

Jums taip pat gali patikti…

Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.