fbpx

Mėlynasis kėnis NOBILIS

35.00

Mėlynasis kėnis yra labai vertingas dėl savo ypatingos išvaizdos, todėl dažniausiai auginamas puokščių bei vainikų gamybai.

Išvalyti

NOBILIS kėniai yra labai vertingi dėl savo nepaprastos formos ir spalvos šakų, bei dėl išskirtinio, akį traukiančio, grožio.

Nobilis kėnis yra kilęs iš Šiaurinės Amerikos vakarinės dalies. Danijoje jis dažniausiai auginamas puokščių bei vainikų gamybai. Yra labai gerbiamas dėl savo neįprastos išvaizdos ir kvapo. Kėnio spyglių išsidėstymas įvairuoja nuo plokščiojo iki pasišiaušusio, o spyglių spalva – nuo mėlynos iki sidabrinės. Kaip kalėdinė eglė, kėnis yra auginamas Europoje, ypač Danijos plantacijose. Auginamas kaip gražus ir vertingas visžalis medis.

Nuotraukoje pavaizduotas stovas į pardavimo kainą neįeina.

Aukštis

175 – 200 cm


Priežiūra

1. Po medžio pirkimo negalima iškart nešti jo į namus. Kelias dienas reikia palaikyti verandoje ar garaže (t.y. vietoje, kur temperatūra keliais laipsniais mažesnė nei namuose), kad medis priprastų prie kitos aplinkos sąlygų ir tik tada galima nešti kėnį į patalpą.
2. Nelaikyti prie radiatoriaus ar kitų šilumos skleidėjų, vietą rinktis namuose tokią, kurioje nebūtų pernelyg karšta ir sausa.
3. Nepamiršti gausiai ir nuolat drėkinti, galima net ir purkšti vandenį ant kėnio šakų, tai yra būtina, norint ilgesnį laiką džiaugtis jo šviežumu, gyvumu.
4. Rekomenduojame nupjauti 3-5 cm medžio koto, nes, nupjovus dalį koto, kėnis lengviau pasisavins vandenį.
5. Žiemą, sausio mėnesį, po visų švenčių svarbu pasirūpinti medžio utilizavimu, tai ypač išnešti jį į tam skirtas vietas arba pasinaudoti mūsų įmonės medelių išvežimo paslauga.

Kategorija:
Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.