fbpx

Normandinis kėnis vazone (įsodintas) NEBETURIME

35.00

Namuose ar biure veikia kaip stiprus priešuždegiminis antiseptikas, dezodorantas ir dezinfekavimo priemonė.

Išvalyti

Normandiniai kėniai yra laikomi aukščiausiais vietiniais Europos medžiais, kurie pasižymi savo sodriais, žaliais bei minkštais spygliais, kurie nėra pavojingi mažiesiems.

Kėnis patrauklus savo taisyklinga, simetriška išvaizda, švelniais ir nebyrančiais spygliais, be to pakenčia ženklius temperatūros pasikeitimus. Kėnio vešlios bei stiprios šakos užtikrina, jog šis medis gali tapti puiki Jūsų namų puošmena.

Kadangi šis kėnis turi nepilną šaknų sistemą, tinka tiek sodinimui, tiek papuošimui Kalėdų metu namuose bei kieme, tačiau nėra didelės tikimybės, kad eglutė prigys, kadangi turi tik dalį šaknų. Sėkmingai laikantis medelio prižiūrėjimo instrukcija, medelis gali stovėti ilgą laiką, džiuginti Jus bei Jūsų artimuosius.

Aukštis

100 – 125 cm, 120 – 150 cm


Priežiūra

1. Po medžio pirkimo negalima iškart nešti jo į namus. Kelias dienas reikia palaikyti verandoje ar garaže (t.y. vietoje, kur tempertūra keliais laipsniais mažesnė nei namuose), kad priprastų prie kitos aplinkos sąlygų ir tik tada galima nešti kėnį į patalpą.
2. Svarbu laistyti kiekvieną dieną, tai ypač lieti žemę bei papurkšti šakas, kad išvengti vandens išgaravimo. Vienas iš būdų kaip galima būtų išvengti tos problemos, yra padėti keletą ledo kubelių ant dirvožemio. Ledas lėtai tirps, tad šaknys sugers vandenį ir nebus vandens pertekliaus.
3. Kėnis turėtų augti savo vazone, kad netrūkdyti šaknų. Švenčių metu medį kartu su jos vazonu galima perdėti į gražesnį vazoną.
4. Negalima laikyti kėnio ilgiau negu 10 dienų iš eilės namuose, taip pat svarbu nestatyti Kalėdinio medžio prie temperatūros šaltinių, svarbu išsirinkti vietą, kur jis negautų didelio karščio. Kelioms dienoms galima pastatyti kėnį verandoje, kad jis atsigautų nuo karščio ir gautų reikalingos jam lauko šviesos.
5. Žiemą, sausio mėnesį, po visų švenčių svarbu išnešti medį ir ją tinkamai utilizuoti, galima pasinaudoti mūsų įmonės išvežimo paslauga.

Jeigu Jus nusprendėte auginti medį lauke: po švenčių svarbu išnešti jį į saugią vietą lauke, gerai sudrėkinti, būtina pamerkti į vandenį. Perkelti į vazoną, kurį būtina apdengti, kad medis nesušaltų, iki pavasario laikyti lauke. Rasti didelę bei saulėtą vietą eglutės augimui. Pavasarį, kai bus matomi naujo augimo požymiai, panaudoti trąšas pagal instrukcijas, svarbu sumaišyti trąšas su dirvožemiu, kad skatinti naująjį augimą.

Svarbu: Jeigu medis turi tik dalį šaknų (yra įsodintas į vazoną), yra tikimybė, kad jis neprigys.
Kėnio aukštis matuojamas (be vazono) nuo jo augimo linijos vazone iki viršutinės šakos pabaigos.

Produkto kodas: normadinis kėnis vazone-įsodintas Kategorija:

Jums taip pat gali patikti…

Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.