fbpx

Normandinis kėnis vazone

35.00

Naudojant aromaterapijoje, šio Kėnio eterinis aliejus, yra naudingas kosulio, peršalimų, gripo, artrito ir raumenų skausmo gydymui.

Išvalyti

Normandiniai kėniai yra laikomi aukščiausiais vietiniais Europos medžiais, kurie pasižymi savo sodriais, žaliais bei minkštais spygliais, kurie nėra pavojingi mažiesiems.

Kėnis patrauklus savo taisyklinga, simetriška išvaizda, švelniais ir nebyrančiais spygliais, be to pakenčia ženklius temperatūros pasikeitimus. Kėnio vešlios bei stiprios šakos užtikrina, jog šis medis gali tapti puiki Jūsų namų puošmena.

Kadangi šis kėnis turi pilną šaknų sistemą, jis puikiai tinka tiek sodinimui, tiek papuošimui Kalėdų metu namuose bei kieme. Tai yra vienas iš ekologiškiausių kalėdinių medžių pasirinkimų. Sėkmingai laikantis medelio prižiūrėjimo instrukcija, medelis stovės ilgą laiką, džiugins Jus bei Jūsų artimuosius kiekvienais metais. 

Kėnio aukštis nurodytas be vazono.

Aukštis

80 – 100 cm


Priežiūra

1. Po medžio pirkimo negalima iškart nešti jo į namus. Kelias dienas reikia palaikyti jį verandoje ar garaže (t.y. vietoje, kur tempertūra keliais laipsniais mažesnė nei namuose), kad priprastų prie kitos aplinkos sąlygų ir tik tada galima nešti kėnį į patalpą.
2. Svarbu laistyti kiekvieną dieną, tai ypač lieti žemę bei papurkšti šakas, kad išvengti vandens išgaravimo. Vienas iš būdų kaip galima būtų išvengti tos problemos, yra padėti keletą ledo kubelių ant dirvožemio. Ledas lėtai tirps, tad šaknys sugers vandenį ir nebus vandens pertekliaus.
3. Kėnis turėtų augti savo vazone, kad netrūkdyti šaknų. Švenčių metu, medelį kartu su jos vazonu galima perkeltii į gražesnį vazoną.
4. Negalima laikyti kėnio ilgiau negu 10 dienų iš eilės namuose, taip pat svarbu nestatyti Kalėdinio medžio prie temperatūros šaltinių, svarbu išsirinkti vietą, kur kėnis negautų didelio karščio. Kelioms dienoms galima pastatyti medelį verandoje, kad jis atsigautų nuo karščio ir gautų reikalingos jam lauko šviesos.
5. Žiemą, sausio mėnesį, po visų švenčių svarbu išnešti medį ir jį tinkamai utilizuoti, galima pasinaudoti mūsų įmonės išvežimo paslauga.

Jeigu Jūs nusprendėte auginti medį lauke: po švenčių svarbu išnešti jį į saugią vietą lauke, gerai sudrėkinti, būtina pamerkti į vandenį. Perkelti kėnį į vazoną, kurį būtina apdengti, kad medis nesušaltų, iki pavasario laikyti lauke. Rasti didelę bei saulėtą vietą medelio augimui. Pavasarį, kai bus matomi naujo augimo požymiai, panaudoti trąšas pagal instrukcijas, svarbu sumaišyti trąšas su dirvožemiu, kad skatinti naująjį augimą.
Kėnio aukštis matuojamas (be vazono) nuo jos augimo linijos vazone iki viršutinės šakos pabaigos.

Produkto kodas: normadinis kėnis vazone Kategorija:
Prašome palaukti...
  • Krepšelyje nėra produktų.